POVODNĚ

Povodně č. 3 aneb to snad není možný

Tak počasí nám znovu a opět nepřálo a 5.7.2012 Hrdějovice už zase plavou... Hrdějovická náves je pod vodou a hrdějovičtí hasiči mají práce až nad hlavu. Přidávám sem nějaké fotky.  

Protože nás to počasí asi fakt nemá rádo, tak naši hasiči museli zasahovat i o den později a to 6.7.2012. Vyjeli na úklid Terna a o pár hodin později znovu na zachraňování hrdějovické návsi.  

 

Povodně 20.6. 2012

Jenom měsíc uplynul od předchozích povodní a máme tu další. Hrdějovičtí hasiči museli zasahovat hlavně v okolí hrdějovické návsi. Krupobití bylo tak silné, že jsme se dokonce dostali do televizních zpráv TV Nova i České televize. https://tn.nova.cz/zpravy/domaci/voda-vyplavila-sklepy-v-plzni-i-v-ceskych-budejovicich.html, https://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/182969-ceskem-se-prehnaly-silne-bourky/, nějaké další informace můžete zjistit i zde https://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/bourka-radila-s-nicivou-silou-20120621.html.

Povodně 6.5.2012

Dne 6.5.2012 došlo v Hrdějovicích k menším povodním a tak musela zasáhnout naše jednotka.


 

Tyto povodně nás mnohé naučili a myslím i poučili naší obec a obyvatelstvo, že naše jednotka dokáže velmi skvěle zasáhnout a pomůže každému v nouzi.  

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: